Ödeme ve Fatura

Alışveriş işleminiz tamamlandıktan sonra ödemeniz tarafımıza ulaştığında, üyeliğinizde kayıtlı bulunan e-posta adresinize sipariş bilgilerinizle beraber bir ödemenize dair bilgilendirme postası gelecektir. Gelen e-postadaki bilgileri kontrol ederek hata ya da değişiklik durumunda bize, destek@arifogluonline.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Sipariş adımlarını izlerken teslimat adresi adımında  "Fatura adresi olarak da bu adresi kullanmak istiyorsanız yandaki kutucuğa tıklayınız." seçeneğinin işaretli olmadığından emin olun. Böylelikle, teslimat adresi adımını geçtiğinizde farklı bir fatura adresi kaydedebilirsiniz.

Fatura adresini değiştirmek için, destek@arifogluonline.com adresine e-posta ile ulaşıp bilgi vermeniz yeterlidir. Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz sizi arayarak gerekli işlemleri yapacaktır.

Bankalar ile anlaşmalarımıza göre; Bonus özellikli kredi kartlarına 3 taksite kadar alışveriş yapabilirsiniz. 

Sitemizde, "Kredi Kartı ile Ödeme","Banka Havalesiyle Ödeme" olmak üzere 2 seçenek vardır.

Kredi Kartı ile Ödeme: 256 Bit SSL üzerinden Visa ve Master Card ile güvenli alışveriş yapma imkanı tanınır. Kredi Kartı ödemelerinde ödeme sayfasının üst tarafindaki bankalardan, kartınızın ait olduğu bankayı seçiniz. Sayfanın aşağısında, taksit seçenekleri ve taksit başına ödeme tutarları listelenecektir. Kredi kartınızın 16 haneli numarasını, son kullanma tarihini ve kredi kartınızın arkasında bulunan 3 haneli güvenlik numarasını girdikten sonra, istediğiniz taksit miktarını işaretlerseniz taksitle ödeme seçeneğinden faydalanırsınız. Daha sonra, "Onayla" butonuna basarak, "Ödeme Onay" sayfasına gidebilirsiniz.

Banka Havalesiyle Ödeme: "Banka Havalesiyle Ödeme" seçtiğiniz zaman, ilgili banka hesaplarımıza havale yaparak ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Hesap bilgileri, bu seçeneği tıkladığınız zaman listelenecektir. Havale ile ödemelerinizde işlemlerinizin daha hızlı bir şekilde yürütülebilmesi için havale dekontunuzu, üzerine sipariş numaranızı da yazarak 0212 212 1212 no'lu faksa ya da destek@arifogluonline.com adresine HAVALE DEKONTU konu başlığı ile göndermenizi rica ederiz. Siparişiniz, havaleniz bize ulaştıktan sonra işleme sokulmakta ve en geç 3 iş günü içerisinde kargo şirketine verilmektedir. Havale işlemini, 5 gün içerisinde yapmazsanız siparişiniz otomatik olarak iptal edilmektedir.

Yukarıda açıkladığımız ödeme seçeneklerinden size uygun olanını seçtikten sonra "Onayla" butonuna basarak, ödeme onay sayfasına gelirsiniz. Bu aşamada, kredi kartınızdan herhangi bir çekim yapılmış değildir. Böylelikle, yapmış olduğunuz alışverişle ilgili tüm bilgileri yeniden gözden geçirme, değisiklik yapma veya alışverişten vazgeçme şansınız mevcuttur. Değişiklik yapmak istiyorsaniz, "Düzenle" butonunu tıklamalısınız. Devam etmek istiyorsanız tekrar "Onayla" butonuna basarak, alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

AKBANK
Nişantaşı / İstanbul Şubesi
TL Hesabı
IBAN: TR76 0004 6000 7588 8000 1684 58
ARİFOĞLU BİYOMEDİKAL KOZMETİK GIDA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Tüm siparişlerinizi, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliyeli fatura eşliğinde teslim edilmektedir. Hediye paketlerinde irsaliyeli faturada fiyat belirtilmeden; fatura, bilahare fatura adresine postalanmaktadır.