Sıkça Sorulan Sorular

– Öncelikle sorduğunuz soru destek ekibimiz tarafından incelenmektedir. Destek ekibimiz soruyu inceledikten sonra ilgili ürün uzmanına danışmaktadır. Ürün uzmanından gelen bilgilendirme tekrardan destek ekibimize iletilip, müşterimizin rahatlıkla anlayacağı bir anlatıma dönüştürülmektedir ve müşteriye sunulmaktadır.

– Bir ürünün organik olup olmadığı ancak sahip olduğu sertifikalardan anlaşılabilmektedir. Yani bir ürünün organik olduğu iddia ediliyorsa, mutlaka organik sertifikası bulunmalıdır. Organik sertifikaları Cosmos gibi bağımsız kuruluşlar tarafından, sadece belirli kriterlere uyan kuruluşlara verilmektedir.

Bir ürüne %100 organik demek yanlış olacaktır. Bir ürünün organik olmasının yegane şartı ve ispatı organik sertifikasına sahip olmasıdır.

– Cam kavanoz içeren bütün ürünlerimizi, kırılmaması adına havalı ambalajların içine koyarak göndermekteyiz. Fakat insanlık hali, eğer kargonuzu teslim alırken ürünün kırık geldiğini tespit ederseniz; bize bildirdiğiniz anda yeni ürünün gönderimi işleme alınmaktadır. Çok nadir de olsa böyle bir talihsizlik yaşanır ise kargoyu teslim aldığınız esnada kontrol edip tutanak tutunuz. Eğer tutanak tutmayı unutur iseniz mutlaka kargoyu teslim aldıktan sonraki iki saat içersinde durumu bize bildiriniz.

– TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır. Ancak Arifoğlu ekibi olarak verdiğimiz satış öncesi ve satış sonrası desteğimize de, ürünlerimize de her daim güveniyoruz. Bu sebeple sizleri mağdur etmemek adına, yaşadığınız herhangi bir memnuniyetsizlik durumunda ürünü geri iade alacağımızın sözünü veriyoruz.

– Tabiki yapabilirsiniz, fakat unutmayın ki üye olma işlemlerimiz oldukça kolaylaştırıldı. Ayrıca üye olduğunuz takdirde dönemsel olarak yapılan kampanyalardan ve bilgilendirici yazılardan faydalanabilirsiniz.

– Kredi Kartı bilgileriniz 128 bit SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır. Bu sistem kırılması mümkün olmayan, uluslararası bir şifreleme standardıdır. Ayrıca kredi kartı bilgileriniz bizim sistemimiz de dahil olmak üzere hiçbir şekilde saklanmamaktadır.